Wynajem niszczarek

czw., 05/27/2021 - 10:19 -- admin

Jeśli nie chcesz angażować dużych środków finansowych w zakup urządzenia drukująco-kopiującego, proponujemy Ci idealne rozwiązanie wydzierżawienia / wynajmu niszczarki do likwidacji zgodnie i w standardzie RODO.

To Ty przedstawiasz nam swoje wymagania odnośnie sprzętu takie jak format niszczonych dokumentów, wydajność urządzenia, okres dzierżawy itp., a my udostępniamy Ci urządzenie spełniające Twoje oczekiwania i parametry.

Kamera termowizyjna

śr., 05/06/2020 - 18:49 -- admin

Kamera termowizyjnaMobotix M16TB to kamera termowizyjna która wychodzi naprzeciw aktualnym zagrożeniom. Wykorzystuje ona system wykrywający osoby z podwyższoną temperaturą w ruchu.Można skonfigurować nawet 20 różnych zdarzeń uzależnionych od  temperatury w zakresie pomiarowym od -40 do +550°C z dokładnością do 0,1°C na piksel.

COVID-19

pt., 03/06/2020 - 17:43 -- admin

Drodzy Klienci:

W związku z obowiązującym aktualnie w Polsce stanem zagrożenia epidemicznego, chcieliśmy poinformować, iż Inprosystem nadal realizuje obowiązki wynikające z zawartych z Państwem umów i wzajemnej współpracy. Mając na względzie wyjątkowość obecnej sytuacji i przede wszystkim zdrowie Państwa, jak i naszych pracowników, w sytuacjach – w których jest to możliwe będziemy wykonywać nasze usługi zdalnie, dostarczać sprzęt czy materiały eksploatacyjne z zachowaniem  ostrożności i wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny.

Facebook
Zamów serwis