pt., 03/06/2020 - 17:43 -- admin

Drodzy Klienci:

W związku z obowiązującym aktualnie w Polsce stanem zagrożenia epidemicznego, chcieliśmy poinformować, iż Inprosystem nadal realizuje obowiązki wynikające z zawartych z Państwem umów i wzajemnej współpracy. Mając na względzie wyjątkowość obecnej sytuacji i przede wszystkim zdrowie Państwa, jak i naszych pracowników, w sytuacjach – w których jest to możliwe będziemy wykonywać nasze usługi zdalnie, dostarczać sprzęt czy materiały eksploatacyjne z zachowaniem  ostrożności i wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny.

Pragniemy poinformować, iż:

• wszystkie zapytania będą obsłużone,
• Państwa opiekunowie są dostępni jak zawsze pod mailem oraz telefonem komórkowym
• zamówienia najlepiej składać na ogólny adres mailowy sprzedaż@inprosystem.pl lub kontaktować się na numery telefonów komórkowych (szczegóły tutaj: https://www.inprosystem.pl/kontakt)
•w biurze pełniony jest dyżur, prosimy o kontakt pod numer tel. 728 882 519
• nasz magazyn pracuje w trybie pełnym, należy jednak wziąć pod uwagę czas tranzytu związany z wprowadzonymi restrykcjami i zamkniętymi przejściami granicznymi  oraz znacznym wzrostem cen na przestrzeni ostatnich kilku dni. Aby uniknąć zaburzenia funkcjonowania Państwa firm i organizacji proponujemy Państwu stworzenie zapasu materiałów eksploatacyjnych w starej cenie i ilości wystarczającej na pokrycie potrzeb na najbliższy kwartał. Dostawa materiałów możliwa jest wyłącznie przy dokonaniu przedpłaty lub zapłacie faktury zaliczkowej.

• prosimy Państwa o  terminowe wpłaty za należności. W przypadku zaległości nie będziemy w stanie realizować Państwa zamówień
• Tych Państwa, którzy odbierali towar osobiście prosimy o wcześniejsze umówienie terminu.

Jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie współpracy z nami w formie zdalnej, prosimy o kontakt bezpośrednio ze swoim opiekunem.

Z wyrazami szacunku,
Beata Kędzior - Prezes Zarządu

Facebook
Zamów serwis